Број на оглас: 2879371
Објавен на: 17.05.2018, 18:47
1 / 7

PEUGEOT 206 .1.4 BENZ 2006/7

2.150 € Цената не е фиксна 2.250 €
Марка:
Peugeot
Модел:
206
Година:
2006
Гориво:
Бензин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2018
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


**PEUGEOT 206 1.4 BENZ
FACELIFT

NA VOZILOTO SE PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA!!

CARINA
TIF
HOMOLOGACIJA

***PEUGEOT 206 1.4L BENZIN
***FACELIFT
***2007 GOD
*** 55 KW/75KS078 299 095

-KLIMA
-EL NA STAKLA
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-MAGLENKI
-SERVO VOLAN
-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
-SENZOR NA DOZD
-ORIGINALNI 2 KLUCA

4X NOVI GUMI

VOZILOTO E VO TOP SOSTOJBA BEZ DOPOLNITELNI TROSOCI OSVEN REG
DONESENA OD ITALIJA

BEZ NIKAVI ZAMENI!!!

079 299 095