Број на оглас: 2879359
Објавен на: 26.02.2019, 19:23
1 / 12

Elementi za stan

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Вид на оглас: Се продава


1. Кујна со висечки
елементи и работен стол
со лавабо 20.000 ден.
2. Фрижидер 3.000 ден.
3. Двосед со комода + тепих 8.000 ден.
4. Плакар со закачалка
за во ходник 15.000 ден.
5. Машина за перење 6.000 ден.
6. Бојлер 2.000 ден.
7. Када 3.000 ден.
8. Петосед + клуб маса + витрина
со телевизор 30.000 ден.
9. Камин на дрва 6.000 ден.
10. Правосмукалка Беко 1400 W
1.500 ден.
Info : 070 724 400