Број на оглас: 2879181
Објавен на: 17.05.2018, 18:17
1 / 3

Sony Xperia

2.500 МКД 3.000 МКД
Марка:
Sony
Модел:
Xperia
Боја:
White
Интерна меморија:
8 GB
РАМ меморија:
1 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Sony Xperia T3