Број на оглас: 2879167
Објавен на: 23.05.2020, 16:17
1 / 4

Ratan garnitura

300 € 350 €

Категорија: Дом и Градина / Градина / Мебел за во двор

Вид на оглас: Се продава


Dva kompleti mebelot se naoga vo strumica prajkam po kargo