Број на оглас: 2879164
Објавен на: 23.05.2020, 16:17
1 / 3

Ratan garnituri

300 € Цената не е фиксна 350 €

Категорија: Дом и Градина / Градина / Мебел за во двор

Вид на оглас: Се продава


Ratan stolovi 16 ili 4 kompleti za kafici i letni bavci gi davam site zaedno ne edno po edno