Број на оглас: 2879126
Објавен на: 19.05.2018, 11:07

se prodava stan vo tocila 2 od 88 m2, malce koristen

480 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
4
Квадратура:
86 m²
Греење:
Дрва
Спрат:
4 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Стар
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
1988
Број на балкони:
Тераса + 1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
tocila 2/d2 /1/14

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


prodavam stan vo tocila 2 zgrada d2/1/ 4sprat,stan 14 ,moze i namesten kompletno.za informacii pisete poraka...cena po dogovor.!!!!