Број на оглас: 2878460
Објавен на: 13.05.2018, 13:00
1 / 11

Volkswagen Passat CC 2.0 TDI BlueMotion R-Line

13.500 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
CC
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2018
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Volkswagen Passat CC 2.0 TDI BlueMotion R-Line (2011)
- 219,000KM
- 144 KS
- Manual
- Tempomat - (ACC Assisted Cruise Control)
- Klimatronik Dual Zone
- 18'' Aluminski
- Navigacija RNS 510 so Hard Drive (20GB)
Bez Zamena
Kontact 070/241-263