Број на оглас: 2878152
Објавен на: 19.05.2018, 20:03
1 / 10

GOLF 5. 1.9 TDI. 2004 god

4 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2018
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e donesena pred dva dena od oprema poseduva
Klimatronik
Abes
Airbak
El.na stakla
El.na rektrovizori
Novi gumi
I druga oprema
Kolata ima pominato 210000 km ne udirana nenapravam farbana sonmali zabelaski cena ekstra za seriozni kupuvaci
Ima plateno se do registracija povelete poglednete