Број на оглас: 2878145
Објавен на: 24.05.2018, 19:58
1 / 11

OPEL CORSA 1.2 16W NOV UVOZ CH

1 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2006
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2018
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e Uvezeno od Svajcaria
So Orginall killometrazha
Moshe proverka po vash izbor
Ekstraa socuvan.....
SO FULLOPREMA
So Site Pllateni Davacki do Reg
Novi gumi