Број на оглас: 2878023
Објавен на: 17.09.2020, 04:59
1 / 1

продавам џип ауди q5

1 €
Марка:
Audi
Модел:
Q 5
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


audito e dobro socuvano i odrzavano