Број на оглас: 2878021
Објавен на: 13.02.2019, 09:22
1 / 1

LIVADA ЛИВАДА OD 7200 M.KV. NA PATOT ZA S.SMILEVO

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
7200 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


LIVADA SE NAOGA VEDNASH DO PATOT POMEGU SELATA UTOVO I OBEDNIK MNOGU POGODNA ZA OBRABOTLIVO ZEMJISHTE.IL.103 KP.345/0, OPSHTINA S.UTOVO.
TEL. 076 495 979.