Број на оглас: 2877750
Објавен на: 07.04.2019, 08:18
1 / 7

Olympus VN-5500 - Digital voice recorder

1.200 МКД Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Вид на оглас: Се продава


ПРОДАВАМ МАЛКУ КОРИСТЕН ДИГИТАЛЕН ДИКТАФОН Марка Олимпус
Број модела ВН-5500
тежина предмета 63.5 г
Димензије производа 2,1 к 10,2 к 3,6 цм