Број на оглас: 2877482
Објавен на: 05.12.2018, 12:52
1 / 10

Polovni delovi za Fiat Punto 2 od 1999 do 2003god. 1.2benzin

1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam polovni delovi za Fiat Punto 2 od 1999 do 2003god. 1.2 8V i 16V mob.075307615