Број на оглас: 2877455
Објавен на: 02.12.2018, 09:18

lucerka detelina

1 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava lucerka (detelina) okolu 650 bali ako se zeme cela ekstra cena. Lucerkata e top ne e fakana od dozd.