Број на оглас: 2877438
Објавен на: 18.02.2019, 15:53
1 / 5

VW PASSAT Highline CH

6.450 € Цената не е фиксна 6.490 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава VW Passat увезен од CH од прв сопственик.
Поседува сервисна историја до последен момент.
Најдобрата серија од B6 со 8-вентилски 2.0 мотор.
Фул опрема:
-ABS
-Bordcomputer
-Touch screen CD
-Паркинг сензори напред и наза
-Камера
-Bluetooth
-Webasto
-Грејачи на седишта
-Грејачи на ретровизори
-Електрика на ретровизори
-ESP системи против пролизгување
-Tемпомат
-Климатроник