Број на оглас: 2877352
Објавен на: 18.11.2018, 13:36
1 / 5

Hyndai ix35 2.0 CRDI 184ks

15.000 € Цената не е фиксна
Марка:
Hyundai
Модел:
ix35
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
110000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
135 kw / 184 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


**DZVONETE NA OVAJ BROJ 078400720 **

Prodavam Hyndai ix35 so FULL oprema (od oprema fali samo navigacija) greaci napred nazad, tempomat, bluetooth, kozen enterier i mnogu drugi raboti.
So letni i zimski gumi.
Registriran vo APRIL.

**DZVONETE NA OVAJ BROJ 078400720 **
**DZVONETE NA OVAJ BROJ 078400720 **
**DZVONETE NA OVAJ BROJ 078400720 **
**DZVONETE NA OVAJ BROJ 078400720 **