Број на оглас: 2876209
Објавен на: 12.01.2019, 00:27
1 / 2

Golf passat bora

1.500 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


Kopce za stakla 1500 den
BORA znacka 500 den