Број на оглас: 2876089
Објавен на: 25.05.2018, 15:37
1 / 6

Vodafone smart mini 7

2.200 МКД Цената не е фиксна 2.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Vodafone
Модел:
vodafone smart mini 7
Боја:
Black
Интерна меморија:
4 GB
РАМ меморија:
До 0,5 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Smart
mini7 ,novo glanc od vip kupeno,odi so set od polnač usb,baterija,slušalki ! Garancija do april 2020 ,Može i zamena za hi-fi audio pojačalo!