Број на оглас: 2875967
Објавен на: 18.08.2018, 18:31
1 / 12

BMW 318d, 2.0, 143ks Facelift - zamena -

10.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
318
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2018
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba redovno servisirana.
4 novi amortizeri, 4 novi diskovi i plocki, 4 novi gumi, smeneto ulje i site filtri.
Klimatronik, tempomat, senzori za dozd, parking senzori, komandi na volan, greaci na sedista, AUX, Bluetooth, A-testirani zatemneti stakla.
Registrirana so zelen karton.
Mozna zamena so vasa doplata...