Број на оглас: 2875894
Објавен на: 26.04.2018, 13:47
1 / 10

JEEP COMPASS 2.0 CRD LIMITED

6.900 €
Марка:
Jeep
Модел:
Compass
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
101 kw / 137 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Noseno od Svajcaria
Tempomat
Koza
Klima
Komanda na volan
Grejaci na sediste
BEZ ZAMENA

070 240 199