Број на оглас: 2875704
Објавен на: 17.05.2018, 15:12
1 / 8

Audi A6 3.0TDI Quattro Swiss" Extra cena !!

По Договор
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
165 kw / 224 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A6 3.0TDI Quattro 🇨🇭🇨🇭Swiss

Navigacija
Cd sharzher - 6Cd
Bose zvushnici
F1 na vollant
Sediste so greenje - Ganc Koza
Senzori - napred nazad
Napraven servis vo Swiss🇨🇭
Pllateno se
Proverka po vasa zhellba