Број на оглас: 2875702
Објавен на: 16.05.2020, 13:08
1 / 11

Се продаваат две парцели

7 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
778 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат две парцели (685+93=778м2) веднаш до регионалниот пат Македонски Брод Кичево во градежен опфат, погодни за изградба на викенд куќа, угостителски објект и сл. Двете парцели се покрај река,непосредно до автобуска постојка.Парцелите се со имотен лист. Телефон:077 517 336