Број на оглас: 2875516
Објавен на: 30.06.2020, 23:50
1 / 2

prodavam kiosk 300 evra

1 €

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam kiosk dimenzii 2x2 metra pogoden za sendvicara, ili slicno.
cena 250 evra
i drug 2x 4 metra cena 350 evra viber
tel viber 078-998-235