Број на оглас: 2875391
Објавен на: 09.09.2020, 17:56
1 / 5

Plac vo Dracevo

35 €
Квадратура:
1865 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac na odlicna lokacija vo Dracevo, sproti zeleznickata stanica, do asfalten pat, struja, voda, kanalizacija. Placot e so imoten list vo gradezen reon i e pogoden za izgradba na semejni kuki ili pogolemi delovni objekti.