Број на оглас: 2875130
Објавен на: 22.04.2021, 23:01
1 / 7

ADIDAS ORIGINAL PATIKI

1.700 МКД
Tип на обувки:
Патики
Големина:
40
Боја:
Други
obuvki
Станете Премиум член

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


patikite se novi. Original kozni mn kvalitetni i udobni. prakjam po kargo