Број на оглас: 2875129
Објавен на: 10.11.2018, 19:41

ASICS ORIGINAL PATIKI

По Договор 1.700 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Tип на обувки:
Патики
Големина:
40
Боја:
Други
obuvki
Станете Премиум член

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Вид на оглас: Се продава


patikite se kako novi. Original mn kvaliteteni i udobni so gel vo gjonot. Doneseni od stranstvo. Prakjam po kargo