Број на оглас: 2874897
Објавен на: 21.05.2018, 23:36
1 / 4

Aprilia rs 125

1.650 €
Марка:
Aprilia
Вид:
Спортски
Година:
2006
Модел:
125 cc
Километри:
25000

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava Aprilia sr 125 cc. 2006 god. Motorot e vo ispravna sostojba, nov akomulator, zadna guma, redovno odrzavan. Moze I zamena za skuter