Број на оглас: 2874837
Објавен на: 19.07.2018, 13:00
1 / 7

odlicno socuvan terenec

4.500 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mitsubishi
Модел:
Pajero Pinin
Година:
2000
Гориво:
Бензин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava odlicen terenec Mitsubishi pajero pinin 1.8 GDi, 4*4, klima, 2 kluca, centralno,servisiran komplet, smenet rebarast kaish so vodna pumpa, plocki na site 4 trkala, ulje i site filtri , 4 novi zimni gumi voziloto e vo ekstra sostojba podetalni inf. 075-484-489