Број на оглас: 2874127
Објавен на: 26.06.2018, 12:19
1 / 3

Ubava malce koristena soba vrata

2.500 МКД Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Malce koristena uste i stoi pecatot komplet So se kasa So ste lajsni i nova brava