Број на оглас: 2874036
Објавен на: 19.05.2018, 18:25
1 / 9

AUDI A4 B8 2.0 TDI

1 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2018
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


audito e so nov set lamela smeneti site zategaci i kaisi atest na zatemneti stakla karbon na hauba krov i enterier i spoljeri napred i nazad