Број на оглас: 2874008
Објавен на: 25.03.2020, 09:45
1 / 4

MaestraL 9 Gumen Camec 2 broja

220 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Гумени бродови

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 2 gumeni camci

MaestraL 9 so NOVI DASKI

Edniot e prodaden

za poveke info na tel. 071/355-085 Strasho