Број на оглас: 2873826
Објавен на: 23.05.2018, 20:12
1 / 8

Iphone 6s 128gb

280 € Цената не е фиксна 300 €
Марка:
Apple
Модел:
6s
Боја:
Silver
Интерна меморија:
128 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e ekstra zacuvan. Zamena samo za Iphone 7 plus so moja doplata