Број на оглас: 2873003
Објавен на: 27.08.2018, 11:25
1 / 6

ALFA ROMEO 147 19JTD

3.600 €
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 147
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2018
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ALFA ROMEO 147 1.9JTDm Registrirana do avgust so full oprema: klima, telefon, navigacija
Moze zamena za pogolema kola
Javete se na 072 253 996 Petar