Број на оглас: 2872976
Објавен на: 21.05.2019, 21:16
1 / 3

Prodavam digalka konzulna 500kg

450 € Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава


Ispravna trofazna 50 metra sajla