Број на оглас: 2872700
Објавен на: 21.06.2018, 11:01
1 / 6

Liebherr 902

21.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna rabotna sostojba.