Број на оглас: 2872697
Објавен на: 20.08.2018, 15:31
1 / 6

Fap kiper

6.500 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna rabotna sostojba.