Број на оглас: 2872506
Објавен на: 09.11.2018, 20:41

LA SPORTIVA ORIGINAL PATIKI

По Договор 1.800 МКД
Tип на обувки:
Патики
Големина:
42
Боја:
Црна
obuvki
Станете Премиум член

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


patikite se kako novi original mn kvalitetni i udobni so vibram gjon. doneseni od stranstvo. prakjam po kargo