Број на оглас: 2872420
Објавен на: 10.12.2018, 23:29
1 / 8

Peugeot 807

3.500 € Цената не е фиксна 3.650 €
Марка:
Peugeot
Модел:
807
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2018
Сила на моторот:
95 kw / 129 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2005 god
250.000 km
PEŽO 807
RAČEN MENUVAČ
SMENAT SET REBRASTI
REG.DO 27.04.2018

FUL OPREMA

CENA 3500 EVRA

MONOVOLUMENSKO VOZILO
PRODAVAČ TAMARO MARKET