Број на оглас: 2872392
Објавен на: 21.06.2018, 19:39
1 / 11

WV POLO 1.4 Benzin 44kw 2003 CH

2.550 € 2.600 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2003
Гориво:
Бензин
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Wv Polo 1.4
Benzin
44kw
4 vrata
Klima
Airbag
Abs
Gumi Novi
So servisna kniska
Plateno so site davacki do registracija....
BEZ ZAMENIIIII
078353041 078353041