Број на оглас: 2872222
Објавен на: 17.05.2018, 18:15
1 / 8

OPEL CORSA 1,2 59KW 2008 EKSTRA

2.750 € 2.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2008
Гориво:
Бензин
Километри:
70000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA E DONESENA OD ITALIJA BEZ PLATENI DAVACKI SO SITE DOKUMENTI SPREMNA ZA CARINENJE KOLATA E MOMENTALNO NA BUGARSKI TABLICI TROSKOVITE DO REGISTRACIJA SE 650E.PRVA FARBA NE UDARANA NEFARBANA ,IMA DVA KLICA SMENETO E ULJE.FILTRI I SVEKICI..ODLICNO ZACUVANA VNATRE .ORIGINALNI KILOMETRI,DOJDETE PROBAJTE UVERETE SE