Број на оглас: 2871814
Објавен на: 26.05.2018, 01:35
1 / 5

VICTORY 8BALL

8 €
Марка:
Victory
Вид:
Туринг
Година:
2009
Модел:
8BALL 1700cc
Километри:
15000

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Vo perfektna sostojba,redovno servisiran,nikogas ne e padnat.Motorot e 1700cc 19000km (american muscle style) i e na mk tabli .Se prodava po realna cena.Ima dosta custom oprema.Ve molam samo zainteresirani javuvaci i bez zameni. 078-636-212