Број на оглас: 2871758
Објавен на: 17.05.2018, 18:07
1 / 9

AUDI A6 '01 1.9

3.890 €
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2018
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A6 2001 godinia, 1.9
Kolata e so full oprema,
*Parking senzori
*Greači na sedišta
*El. podesuvanje predni sedišta
*Novi gumi
*Al bandaži
*Odlično, komplet ozvučuvanje Kenwood
*Baterija pod garancija
*Napraven servis