Број на оглас: 2871208
Објавен на: 15.04.2019, 18:34
1 / 1

HP ULTRA SLIM

4.200 МКД Цената не е фиксна 4.300 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Xaрд диск HDD:
80 GB
РАМ Меморија:
2 GB
Модел на процесор:
Intel Core 2 Duo
Тип на хaрд диск:
HDD

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava HP Compaq dc7700 Ultra slim desktop. dc7700U/E6300/80hnq/512L/4k SWIS2.Kompjuterot e vo izvonredna sostojba i nema nikakva mana.