Број на оглас: 2870930
Објавен на: 01.07.2020, 00:34
1 / 2

Prodavam Fiat Campagnola na delovi!

100 МКД
Марка:
Fiat
Модел:
Campagnola
Година:
1985
Гориво:
Бензин
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Fiat Campagnola na delovi... i delovi za Lada Niva 1.6 / 1.7