Број на оглас: 2870772
Објавен на: 26.12.2018, 18:24
1 / 2

VALVOLINE МОТОРНО МАСЛО

1.000 МКД
Влатко
Македонски Брод

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Моторно масло и адитиви

Вид на оглас: Се продава


VALVOLINE™ DURABLEND™ 10w40 има уникатна комбинација на премиум синтетички и конвенционални базни масла со напредна адитивна технологија дизајнирана за тешки услови за возење.

Цена за 4L 1000ден. и 1L по цена од 300ден.

Потврден огласувач
 Авто Делови и Моторни Масла