Број на оглас: 2870550
Објавен на: 22.04.2021, 22:53
1 / 7

QUECHUA ORIGINAL PATIKI

1.600 МКД
Tип на обувки:
Патики
Големина:
40
Боја:
Други
obuvki
Станете Премиум член

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


patikite se novi. original mn kvalitetni i udobni, so zastitna membrana vodootporni. doneseni od stranstvo. prakjam po kargo