Број на оглас: 2870539
Објавен на: 12.04.2021, 18:38

NIKE ORIGINAL PATIKI

По Договор 1.800 МКД
Tип на обувки:
Патики
Големина:
41
Боја:
Други
obuvki
Станете Премиум член

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


patikite se bukvalno novi . original kozni mn kvalitetni i udobni . doneseni od stranstvo. prakjam po kargo