Број на оглас: 2870503
Објавен на: 16.07.2018, 10:50
1 / 3

ALUMINIUMSKI BANDAZI ZA MERCEDES VITO 16ki so gumi

76.430.146 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba so novi gumi mnogu malku vozeni 205/55/16