Број на оглас: 2870469
Објавен на: 16.08.2018, 17:03
1 / 5

Massey ferguson 35 42 ks

2.700 € Цената не е фиксна 2.800 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mf 35 42 ks 4 klipa so dobri gumi i kabina vo odlicna sostojba.