Број на оглас: 2870324
Објавен на: 02.06.2018, 10:59
1 / 3

Honda CBR 600RR

3.200 € Цената не е фиксна
Марка:
Honda
Вид:
Спортски
Година:
2004
Модел:
CBR 600RR
Километри:
20000

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e vo odlicna sostojba servisiran poveke informacii na telefon